תפריט
number
gplusyoutube iconfacebook iconhome icon
logo shavrav 3
logo beam big

שואב אבק מרכזי הפך בשנים האחרונות לסטנדרט המוביל לניקוי בתים פרטיים ומבנים עסקיים. מהי הבשורה הגדולה שמביאות מערכות שאיבה מרכזיות? שואב האבק המסורתי אומנם יונק אבק מצד אחד, אך פולט חלקיקי אבק קטנים ובראשם הפרשות של קרדית אבק הבית לחלל האוויר. לעומת זאת שואב אבק מרכזי מוציא 100% מהלכלוך אל יחידת השאיבה השוכנת לרוב מחוץ לבית, ומפחית בעשרות אחוזים תופעות אלרגניות כגון אסטמה ודלקות עיניים. מנוע ציקלון החזק מסוגו בעולם מספק עוצמת שאיבה מרשימה לצורך ניקוי יסודי של לכלוכים מכל סוגי המשטחים. בנוסף, את הרעש שמפיץ השואב המסורתי מחליף שואב אבק מרכזי עם פעולה חרישית ותחזוקה נוחה במיוחד: לא צריך לנקות פילטרים, פשוט מרוקנים את מיכל האיסוף אחת לשנה.

מבנה המערכת

system

מערכת שואב אבק מרכזי - שאברב משולבת בתהליך הבניה או שיפוץ הבית והיא תוכננה במיוחד לשאת אבק ואלרגנים, חול, בוץ, שיער, אבנים קטנות ואפילו שברי זכוכית, אל יחידת השאיבה המרכזית דרך צינורות המותקנים מתחת לרצפה ובקירות הבית שלך במהלך הבניה או שיפוץ הבית...

{readmore:להמשך קריאה}

למה דווקא שאברב?

שאברב מספקת את פתרונות השאיבה המרכזית המתקדמים מסוגם בעולם, לרבות שואב אבק מרכזי בעל מערכת סינון ייחודית שמוציאה את האבק ואת קרדית האבק אל מחוץ לבית. שאברב היא גם המשווקת הבלעדית של מערכות יבש רטוב (WET&DRY) מתוצרת AQUA AIR, המיועדות למגזר הפרטי והעסקי כאחד. אנחנו מעמידים לרשות לקוחותינו את מערכות השאיבה המרכזית המובילות בעולם של קונצרן הענק ELECTROLUX, המאגד בתוכו מותגי על כגון גםBEAM , AEG, ו ZANUSSI. מערכות השאיבה של BEAM חולשות על יותר ממחצית מהשוק העולמי בזכות חדשנות טכנולוגית ואספקת פתרונות ידידותיים לסביבה. יחד עם ניסיון רב שנים והקפדה על תקני האיכות המחמירים ביותר, שאברב מספקת פתרונות חדשניים לניקוי קל, שקט, יסודי והכי חשוב – בריא.

 

 

logo member hebreu

כל הזכויות שמורות לשאברב - מערכת מרכזית לניקוי הבית - ביתק טכנולוגיות

nafca -branding & web