שואב מרכזי לבית נקי מאבק ומאלרגנים

שואב מרכזי - BEAM Alliance מבית אלקטרולוקס לבית נקי מאבק ומאלרגנים.

בשנים האחרונות חל שינוי של ממש בקו הרקיע של תל אביב. מגדלי המשרדים והמגורים שנבנו בשני העשורים האחרונים העניקו לעיר מראה מודרני ומתקדם כיאה לעיר הגדולה והמפותחת במדינה. אולם יחד עם קו הרקיע המרשים מגיעות גם כמה בעיות לא פשוטות. מגדלי המגורים היוקרתיים האלה מתנשאים לגובה של עשרות קומות, ובדרך כלל משולבים בהם אלמנטים כמו מעטפת זכוכית לבניין או אלמנטים המגבילים את יכולת הדיירים, בעיקר בקומות העליונות, לפתוח את חלונות הבית וכך לא מתאפשר אוורור הולם של הדירה ותחלופת האוויר הנקי בה מועטה מאד. המגורים בקומות אלה מצריך מתן פתרון אמיתי לבעיית האבק והפיח המצטברים בבית ברמה גבוהה יותר מאשר בבתים נמוכים יותר או צמודי קרקע. מה גם שחוסר היכולת לאוורר בצורה טובה את הדירה דורשת מערכת המשמרת את נקיון האוויר בבית בצורה הטובה ביותר.

מערכת שאיבה מרכזית של BEAM – הפתרון האולטימטיבי

קבוצת שאברב גאה להציג את ALIANCE – הסדרה החדשה של שואבי אבק מרכזיים מבית BEAM. סדרת ALIANCE מהווה את סדרת הדגל של החברה, והיא מציעה מגוון עצום של פתרונות שאיבה ואביזרים נלווים אשר יבטיחו לכם בית נקי מאבק ומאלרגנים לאורך זמן. יחידת השאיבה המרכזית של הסדרה, תוכננה על ידי מיטב המהנדסים של קונצרן אלקטרולוקס הבינלאומי, והיא נבחנה בתנאי העבודה הקשים ביותר. הספק השאיבה של מנועי הסדרה מגיע לרמות הגבוהות ביותר המצויות כיום בשוק והוא נע בין 600-700 יח' שאיבה (air watts), המאפשר שאיבה של עצמים כבדים יותר כמו מטבעות, אבנים קטנות ושברי זכוכית.

יחידת השאיבה המרכזית

יחידת השאיבה המרכזית מצויידת במערכת תקשורת חכמה המאפשרת לכם שליטה מלאה בכל פעולות המערכת מידית ההפעלה של צינור השאיבה, כמו כיבוי והפעלה של המערכת או הגברה והפחתה של כח השאיבה. מסך התצוגה של היחידה המרכזית יודיע לכם בכל רגע נתון על מצב מיכל האיסוף והפילטר של היחידה. אחד היתרונות הבולטים של מערכת ALIANCE הוא הפטנט הייחודי של Beam – פילטר נייד המתנקה מעצמו ופוטר את הלקוח מפעולות תחזוקה עונתיותומטרחה מיותרת.

שואבי האבק המרכזיים של סדרת ALIANCE מבצעים את כל הפעולות הקשורות בשאיבה תוך ניצול מקסימלי של אנרגיה וצריכת חשמל מופחתת של כ- 30% לעומת שואבים מרכזיים של חברות אחרות. השואבים מגיעים עם שלל אביזרים נלווים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר. אביזרים בעלי תכונות ייחודיות המאפשרים שאיבה במקומות שעד היום לא ניתן להם פתרון כמו מתחת לארונות נמוכים או המקרר במטבח.