מחלקת קשרי קבלנים

חברת ביתק שואפת לשפר את איכות החיים עבור לקוחות פרטיים ועבור משרדים באמצעות מערכות חדישות ומשוכללות הניתנות לשילוב באופן קבוע במבנים חדשים. כך, קבלנים הם השותפים הטבעיים של ביתק, כאשר החברה מאפשרת להם גישה נכונה ואחראית אל המערכות הללו והקבלנים יכולים להציע את השירותים המיוחדים הללו לקהל הלקוחות שלהם. באמצעות מערכות מתוחכמות כמו שאברב, אשר מאפשרת למקסם את איכות הניקיון בכל מבנה, תוכלו לשדרג את הנכס שאתם בונים כקבלנים וכך להעניק ללקוחות שלכם תוצר איכותי ונכון יותר.

יתרונות העבודה עם שאברב

החזון המנחה את חברת ביתק הוא שיפור איכות החיים בכל מבנה ובכל חלל, וזאת נעשה באמצעות מערכות חדשניות כמו מערכת השאברב.

קבלנים רבים אשר חולקים את החזון הזה עם ביתק יכולים להיות בטוחים בשיתוף הפעולה שיניב תוצאות רצויות ושלל יתרונות:

  • השבחת הנכס: מערכת שאברב כמו המערכות האחרות של ביתק הן מערכות נייחות המותקנות בבית באופן קבוע ומסייעות לתחזוקה ושהיה נעימה יותר במבנה. שיתוף פעולה עם ביתק מעניק לכם הקבלנים גישה את המערכת הללו ומאפשר לכם לשלב אותם בפרויקטים שלכם וכך למקם אותם כתוספת קבועה בנכסים שלכם. באופן הזה מתקבלת השבחה מיידית של הנכס, כאשר המערכת הנוספת מבטיחה איכות חיים גבוהה יותר למי שמשתמש בו.
  • ליווי וייעוץ: חברת ביתק אינה מסתפקת בשיווק מערכות בלבד, והיא מאמינה בליווי וייעוץ קפדניים בכל תהליך השילוב של מערכת השאברב והמערכות האחרות במבנה. כך אתם הקבלנים תוכלו להיעזר בליווי וייעוץ קפדניים כחלק משיתוף הפעולה עם ביתק, אשר יינתנו על ידי יועץ מנוסה ומקצועי שיסייע לכם בכל שלבי התכנון של הפרויקט.
  • שירות והתקנות: חברת ביתק מפעילה מחלקות שירות והתקנות של מערכות שאברב כמו גם של מערכות נוספות, וכך היא מסוגלת להתקין את המערכות באופן עצמאי בתוך המבנים שתוכננו לכך. באופן הזה נדרש מכם הקבלנים ידע מקדים אודות המערכות השונות כדי שתוכלו לשלב אותן היטב במבנה. באמצעות ליווי ארוך החל משלבי התכנון ועד לשלבי ההתקנה, תוכלו להיות בטוחים שביתק תסייע ותעזור ולהתקנה נכונה ובטוחה של המערכת בנכס שלכם.

הקבלנים שעובדים איתנו

חברת שאברב היא הראשונה והוותיקה בישראל בתחום שואב אבק מרכזי המבצעת אלפי יחידות דיור בפרויקטים בניה הרוויה. היקף הפרויקטים מצריך צוות התקנות מיומן ומקצועי וכיום קבוצת שאברב היא היחידה בישראל המסוגלת לעמוד בנתיב הקריטי של התקנת המערכת בבנין.

תיאום פגישה והצעת מחיר

    * תוכניות אם יש נא לצרף כקובץ PDF