יתרונות השימוש בשואב אבק מרכזי לעסקים ומשרדים

שואב האבק המרכזי כולל בו יתרונות רבים לעומת שיטות מסורתיות יותר לניקיון ולסילוק אבק כמו שואבי האבק הניידים. היתרונות הללו יכולים לשפר את השהייה במשרד ובעסק על כל היבטיה, וכך להבטיח תפוקה גבוהה יותר עבורם לצד שלל תוצאות חיוביים אחרים. בין היתרונות המרכזיים של מערכת השאברב ניתן למנות את הבאים:

משרד נקי יותר בזכות מערכת שאיבה מרכזית

סביבת עבודה נקייה ובריאותית יותר:

כל חלל נוטה להתלכלך ולהתמלא באבק, וכך יש צורך לדאוג לנקות אותו כראוי ולשמור עליו.
הצורך הזה מתגבר אף יותר בסביבת העסק והמשרד, אשר עשויים להיות עמוסים יותר מבחינת אביזרים, והם בוודאי מלאים יותר מבחינת כמות האנשים.
היעילות של שואב האבק המרכזי על פני שואב האבק המסורתי מוכחת במחקרים מדעיים שונים, וכך ניתן להבטיח באמצעותה על שמירה יעילה יותר של הסביבה מפני אבק ולכלוך.

מארכת שואב מרכזית במשרד - דואגים לבריאות העובדים

איכפתיות כלפי העובדים:

הפן הבריאותי הכרוך בלכלוך ובאבק חשוב במיוחד, הן מתוך הדאגה הפשוטה לבריאות העובדים והשוהים במשרד הן מתוך ההבנה שעובדים בריאים יותר אשר עובדים בסביבה נעימה יותר יניבו תפוקה גבוהה יותר.
אך מעבר ליתרון המובהק של שואב האבק המרכזי מבחינת תוצאות הניקיון והבריאות שהוא מניב, נמצאת גם התחושה שהוא מעניק לעובדים אשר נוכחים במשרד.
באמצעות שימוש במערכת יעילה יותר, ניתן להפגין בפני העובדים את האיכפתיות הגבוהה של המשרד או של העסק כלפיהם וכלפי בריאותם.
כך נוצר בסיס חשוב ליצירת אמון וכבוד בין העובדים לבין העסק, אשר עליו נבנית מערכת יחסים נכונה שמבטיחה תפוקה גבוהה ויעילות גבוהה עבור המשרד או העסק.

למד עוד

יעילות סביבתית:

יעילות סביבתית:

מערכות שאברב מבוססות קודם כל על שילוב נכון של מערכת שאיבת האבק במבנה עצמו.
באופן הזה, המערכת הנשלפת ניתנת לתפעול פשוט ואינה דורשת את הסרבול המוכר שכרוך בהולכת שואב אבק מסורתי מחלל לחלל.
התוצאה היא מיעוט במכשירי ניקוי ובכבלי חשמל אשר מזהמים את המרחב הוויזואלי של המשרד ושל העסק ומזעור של הזיהום האקוסטי המתקבל ממערכת השאיבה המסורתית. השימוש במערכת שאיבה מרכזית בעסק או במשרד מבטיח שקט מופתי – בזמן הניקוי ללא הפרעה למהלך התקין של העבודה.

למד עוד

סביבה נקייה ואסתטית במשרד בזכות שואב אבק מרכזי

אסתטיקה:

התוצאות של השימוש בשואב אבק מרכזי משפיעות באופן ישיר על הנראות של המשרד ושל העסק.
באמצעות היעילות המובהקת של שואב האבק המרכזי, ניתן להבטיח סביבה נקייה ואסתטית יותר, מה שמשרה תחושה מודרנית, נכונה ויוקרתית.
בין אם לקוחות מגיעים לבקר במשרד או בבית העסק לעתים תכופות או לעתים רחוקות, הם תמיד ייהנו לגלות סביבה נקייה, בריאה ומזמינה, אשר יש בה לשכנע אותם שמדובר בבית עסק מודרני, איכותי ומעודכן.

בין לקוחותינו

בין לקוחותינו

מתוך כוונה לשמור על סביבת עבודה בריאה ומניעת היעדרות עובדים, ומתוך צורך לניקוי מהיר ובשקט מופתי גם בשעות פעילות המשרד, הותקנו מאות מנועים, אלפי נקודות למערכות שאיבה מרכזיות ועשרות אלפי מטרים של צנרת ואקום במאות פרויקטים ברחבי הארץ.

תיאום פגישה והצעת מחיר